image

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Şirketimiz veya ürünlerimizden biri hakkında sorunuz olduğunda aradığınız bilgileri burada bulabilirsiniz...

Heinz Tüketici Hizmetleri ekibi, ürünlerimizi satın alan sizlerden aldığımız en sık sorulan soruların bazılarını sizler için yanıtladı. Aşağıda sorunuzun cevabını bulamazsanız, lütfen Bize Ulaşın bağlantısından bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

HEINZ ETİKETLERİNDEKİ '57 ÇEŞİT' NEYİ İFADE EDİYOR?
1896 yılında New York'ta bir trendeyken kurucumuz Henry J. Heinz'ın, 21 çeşit ayakkabı satışı yaptığını vurgulayan bir reklam dikkatini çekti ve zekice olduğunu düşündü. Heinz o dönemde 60'tan fazla ürün üretmesine rağmen Henry, 57'nin şanslı bir sayı olduğunu düşünüyordu. Böylece tüm reklamlarında "57Çeşit" sloganını kullanmaya başladı. Bugün şirketin dünya çapında 5.700'den fazla ürünü bulunmaktadır fakat şirket yine de "57" sihirli sayısını kullanmaya devam etmektedir.
EN SEVDİĞİM HEINZ ÜRÜNLERİ NEREDEN ALABİLİRİM?
Birçok gıda pazarında en sevilenlerin arasında yer aldığımız için bir çok süpermarket ürünlerimizi stoklarında bulundurmaktadır. Heinz ürün yelpazesinin yerel mağazanızda yetersiz kaldığını düşünüyorsanız, sevdiğiniz Heinz ürünlerini stoklarında bulundurmaları için Tüketici Hizmetleri Ekibi ile iletişime geçin.
ÜRÜNLER VE ETİKET BİLGİLERİ İLE İLGİLİ GENEL SORULARA İLİŞKİN KİMLER YARDIMCI OLABİLİR?
Tüketici Hizmetleri ekibimiz sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olabilir. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen çevrimiçi form ile bizlere ulaşın.
HEINZ HERHANGİ BİR DÖNEMDE BELİRLİ BİR ÜRÜNÜ ÜRETMEYİ DURDURUYOR MU?
Genellikle yeni bir tarif geliştirilmesi veya ürünün sınırlı bir sürüm olması nedeniyle zaman zaman bir ürünü ürün yelpazemizden çıkarabiliyoruz. Ürün yelpazemizi sürekli olarak gözden geçirmemizin yanı sıra tariflerimizi devamlı olarak güncelliyor ve geliştiriyoruz.
HEINZ ÜRÜNLERİ İLE İLGİLİ ÖZEL BESLENME SORULARINA İLİŞKİN KİM YARDIMCI OLABİLİR?
Deneyimli beslenme uzmanlarından oluşan ekibimiz özel beslenme sorularınızı yanıtlamak için hazırdır. Çevrimiçi formumuzu doldurun ve biz size geri dönüş yapalım. Unutmayın, içerikler ve besin öğeleri ile ilgili olarak her zaman etikete başvurabilirsiniz.
LİKOPEN NEDİR?
Likopen, domateslere rengini veren doğal kırmızı pigmenttir. Kanıtlar, aynı zamanda potansiyel olarak sağlık açısından muhtemel faydalarını ve güçlü antioksidan etkisini ortaya koymaktadır. Beslenmemiz içerisinde likopenin büyük bir kısmını domateslerden alıyoruz. Likopenin vücudunuzun tarafından sindirimini kolaylaştırmak için domatesleri pişmiş olarak tüketiniz.
DOMATES KETÇABI ŞİŞELERİ GERİ DÖNÜŞÜLEBİLİR Mİ?
Evet. Heinz Domates Ketçabı plastik şişeleri, PET adı verilen tamamen geri dönüştürülebilir bir plastikten üretilmektedir.